ZAPISY NA KOREAŃSKI!

Mówią, że nie możesz bać się nowego, jeśli chcesz osiągnąć więcej niż dotychczas. Logiczne, nie? Dlatego my też postanawiamy nie czekać dłużej z decyzją, do której przygotowywaliśmy się już od jakiegoś czasu…. URUCHAMIAMY KOREAŃSKI W RAKUGAKU!

Mamy wolne sale. Mamy świetne zaplecze techniczno-socjalne, mamy zdolną lektorkę, znaną już niektórym uczestnikom obozów dla fanów Korei i koreańskiej kultury. Mamy wszystko co potrzeba…. oprócz WAS. ♥

Przygotowaliśmy dla Was wygodną porę zajęć początkujących – we wtorki o 16:45-18:15. 90 min raz w tygodniu. Przygotowaliśmy dla Was materiały do nauki w cenie kursu. Przygotowaliśmy dla Was promocję w postaci PIERWSZYCH CZTERECH ZAJĘĆ GRATIS! Na próbę, żebyście mogli sprawdzić czy koreański to naprawdę Wasza bajka. 🙂 No i najważniejsze – jesteśmy jedyną szkołą języków orientalnych, w której można uczyć się języków Dalekiego Wschodu naprawdę bez zobowiązań. Zaczynasz kiedy chcesz, przerywasz kiedy chcesz, kontynuujesz jak długo chcesz. Tylko w RakuGaku. 

 

ZAPRASZAMY! 

http://serwer1791851.home.pl/rakugaku/koreanski/

Powrót