Wyrusz z nami w podróż życia!

Nowy Rok, Nowy Ja!

Znacie na pewno to powiedzenie. 🙂 Traktujemy je lekko z przymrużeniem oka, bo przecież każdy dzień jest dokładnie tak samo dobry na podejmowanie nowych wyzwań i realizację marzeń. Podobno dzisiaj jest taki sam dzień jak ten, w którym Marco Polo dotarł do Chin. 🙂 Może więc właśnie dzisiaj warto zacząć razem z nami fascynującą przygodę z Dalekim Wschodem? Otwieramy właśnie zapisy do aż czterech grup początkujących, które rozpoczną zajęcia od pierwszego tygodnia lutego 2018!

Japoński dla początkujących – wtorki 19:15 lub czwartki 16:45, sprawdź! http://rakugaku.pl/japonski/
Chiński dla początkujących – środy 18:30, sprawdź! http://rakugaku.pl/chinski
Koreański dla początkujących – poniedziałki 16:45, sprawdź! http://rakugaku.pl/koreanski

Ale RakuGaku to nie tylko kursy językowe. Nauka w naszej szkole to również codzienny kontakt z native speaker’ami, poszerzanie wiedzy na temat życia codziennego w Japonii, Chinach i Korei, warsztaty kulturowe co dwa tygodnie, wiosenny – jedyny w Warszawie – plenerowy Festiwal Kultury Japońskiej HANAMI oraz oczywiście językowe, wakacyjne wyjazdy do Azji, gdzie łączymy zwiedzanie z przełamywaniem bariery językowej i doskonaleniem kompetencji językowej!

Dlatego nie zwlekaj ani chwili dłużej – wypłyń już dziś razem ze szkołą RakuGaku poza granice mapy. Odkryj z nami piękno azjatyckich kultur!

Szkoła RakuGaku to jedyna szkoła w Warszawie, która:

  • uczy wszystkich trzech języków ideograficznego kręgu kulturowego Dalekiego Wschodu, czyli japońskiego, chińskiego i koreańskiego
  • regularnie, dwa razy w miesiącu, organizuje darmowe dla swoich studentów spotkania z kulturą i warsztaty
  • nie zobowiązuje uczniów do nauki przez określony okres – u nas zaczynasz i przerywasz naukę kiedy chcesz, bez konsekwencji!

ZAPRASZAMY NA POKŁAD!

Powrót