Dlaczego warto zwiedzić Japonię właśnie z nami?

Ponieważ na krańce świata warto jeździć z ludźmi, którzy je dobrze znają i podzielają Państwa pasję! W RakuGaku łączymy naszą nieustającą fascynację Japonią z doświadczeniem, przygotowaniem i wiedzą pozwalającą na bezpieczny, solidnie zorganizowany wyjazd. Zapleczem formalnym, ubezpieczeniem, szkoleniem pilotów i odpowiedzialnością cywilną zajmuje się od 2016 roku Biuro Turystyki ORION.


Co, kiedy, gdzie i jak?

Lecimy co roku w okresie wakacyjnym. Na około 10-12 dni, w zależności od biletów lotniczych. Nasze grupy są ograniczone do 10-12 osób ze względów bezpieczeństwa, wygody i logistyki. Otwarcie zapisów ogłaszamy w szkole, na stronach www oraz na portalu Facebook, około grudnia poprzedniego roku (termin zakupu biletów). Nie trzeba być studentem RakuGaku, żeby z nami pojechać! Wystarczy pasja, chęć przeżycia przygody i nauki języka!


Wakacje 2018?

Pojedziemy! Na informacje dotyczące wyjazdów w roku 2018 należy poczekać do około połowy grudnia 2017. Zapraszamy serdecznie!

Wyjazd do Japonii w roku 2018 ze szkołą RakuGaku organizowany jest we ścisłej współpracy z organizatorem turystyki! Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że oferujemy Wam to, co najlepsze - solidne zaplecze organizacyjne, przygotowane przez Biuro Turystyki ORION, przejrzystość formalno-prawną, pakiet niezbędnych ubezpieczeń, polisę OC organizatora turystyki i obecność wykwalifikowanego pilota wycieczek oraz bogaty program turystyczno-językowy opracowany przez naszą szkołę pod kątem przełamywania bariery językowej, zwiedzania najpiękniejszych zakątków Japonii i poszerzania umiejętności językowych w praktyce!


Japonia w Praktyce A

Termin: 1-11.08.2018 (11 dni)

Cena: 6900 PLN + 70-100 tys. JPY

Pilot/lektor/opiekun językowy: Magda-sensei, nasza lektorka i wykwalifikowany pilot wycieczek.

Program wycieczki, ważne informacje organizacyjne i formularz zapisów dostępne są na stronie: http://btorion.pl/azja/japonia-w-praktyce-a/

Zapraszamy z nami do Japonii!


Japonia w Praktyce B

Termin: 5-15.09.2018 (11 dni)

Cena: 6900 PLN + 70-100 tys. JPY

Pilot/lektor/opiekun językowy: Ewa-sensei, szefowa RakuGaku, lektorka i wykwalifikowany pilot wycieczek.

Program wycieczki, ważne informacje organizacyjne i formularz zapisów dostępne są na stronie: http://btorion.pl/azja/japonia-w-praktyce-b/

Zapraszamy z nami do Japonii!


Jak wrócimy to opowiemy Wam jak było!! A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z wyjazdów 2015, 2016 i 2017 poniżej. W 2019 też pojedziemy, zapraszamy na wspólną przygodę!

Latem 2017 roku zorganizowaliśmy we współpracy z Biurem Turystyki ORION dwa wyjazdy do Japonii.


Japonia w Praktyce A, czyli wyjazd dla osób, które nigdy nie były w Japonii i pragną zobaczyć to, co każdy szanujący się turysta zobaczyć powinien, trwał 11 dni od 28 lipca do 7 sierpnia. Pojechało z nami 11 osób. Zwiedzaliśmy Tokyo, Kyoto, Narę, Kamakurę i Hiroshimę. Trochę dokuczał nam upał, ale za to nowych wrażeń i doświadczeń było mnóstwo!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć:

2017A01
« 1 z 83 »

Japonia w Praktyce B to wyjazd przeznaczony dla osób, które w Japonii już były i podstawowe atrakcje zwiedziły. W 2017 roku trwał 12 dni od 6 do 17 sierpnia. Pojechało z nami 9 osób. Zwiedziliśmy Tokyo, Hakone, Osakę, Himeji, Okunoshimę, Nagasaki i Nikko. Wspięliśmy się na sam szczyt najwyższego wulkanu Japonii, Fuji oraz przejechaliśmy shinkansenami w sumie ponad 2500 km! To dopiero wyjazd!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć:

2017B01
« 1 z 73 »

W 2016 roku zorganizowaliśmy dwa wyjazdy do Japonii, na wyjazd Japonia A (dla osób, które jechały do Japonii po raz pierwszy) zgłosiło się 11 osób, a na wyjazd B (dla tych, którzy w Japonii już byli i chcieliby zwiedzić coś innego tym razem) - 5 osób. Całość trwała od 29 lipca do 18 sierpnia.

Od strony formalno-prawnej (opieka organizacyjna, szkolenie pilota, odpowiedzialność cywilna organizatora turystyki, ubezpieczenia) zgodziło się nas wesprzeć Biuro Turystyki ORION, które swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku turystycznym pomogło nam zorganizować ten wyjazd bezpiecznie, solidnie i zgodnie z prawem. 🙂


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu Japonia A:

Japonia2016A01
« 1 z 96 »

 


A to galeria zdjęć z wyjazdu Japonia B:

Japonia2016B002
« 2 z 111 »

 


A tak wygląda nasza pamiątkowa tablica z wyjazdu 2016. 🙂

      

W terminie 7-17 sierpnia 2015 razem z RakuGaku pojechało do Japonii 11 osób, w tym 7 naszych studentów i 4 osoby spoza szkoły. Mieliśmy w grupie 2 osoby, które w ogóle nie uczyły się wcześniej j. japońskiego (i też dały radę :)).


Pamiątkowe wideo z wyjazdu, autorstwa uczestniczki, Dajany B., dziękujemy!

Na ścianie w RakuGaku wisi pamiątkowa tablica z wyjazdu. 🙂 Dzięki za wspólną super przygodę!