Washi Tamago w Rakugaku – warsztaty wielkanocne!

Japończycy o Wielkanocy wiedzą niewiele, ale wiedzą, że zdobimy z okazji tego święta tzw. „easter eggs” (イースターエッグ). I oczywiście znaleźli już sposób, jak tę kreatywną wiosenną zabawę przyprawić odpowiednią dawką japońskiej estetyki. Zapraszamy na wyjątkowe przedwielkanocne warsztaty pisanek zdobionych na japońsko, papierem „washi”!

Na warsztatach w RakuGaku każdy z uczestników będzie miał możliwość ozdobienia swojej własnej wydmuszki pięknym oryginalnym papierem japońskim (tzw. „washi”), z pomocą prowadzącej oklejenia swojej japońskiej pisanki i zalakierowania, co utrwali rękodzieło i nada mu wieloletnią trwałość (serio, niektórzy mają w domach takie „washi tamago” od kilkunastu lat – kolory nie blakną, a lakier uodparnia na stłuczenia i zarysowania), Własnoręcznie wykonane washi tamago oczywiście uczestnicy otrzymają do domu. Co lepsze – za dodatkową opłatą otrzymają również materiały niezbędne do wykonania drugiej japońskiej pisanki w domu, we własnym zakresie!

Data i miejsce:
6 kwietnia 2019, sobota, godz. 16:00-18:00,
RakuGaku, ul. Jaworzyńska 11 lok. 7 (przy metrze Politechnika)

Prowadząca:
Rina Papadopulu (Kirin Kirie)

Zapisy i warunki uczestnictwa:
1) rejestrujemy się przez http://www.washitamago.evenea.pl
2) przychodzimy na warsztaty
3) płacimy na miejscu 50 zł gotówką
4) cieszymy się 2h zabawą i zabieramy własnoręcznie zrobione washi tamago do domu
(ewentualnie piszemy maila na kontakt@rakugaku.pl z informacją, że chcemy dostać na warsztatach zestaw do zrobienia drugiego washi tamago w domu, za dodatkową opłatą 30 zł wniesioną razem z opłatą za udział w warsztatach)

Więcej informacji i zapisy na stronie:
www.washitamago.evenea.pl
https://www.facebook.com/events/374528003143266/

Powrót