Wakacje – czas podsumowań

W RakuGaku nie lenimy się przez wakacje. Co prawda wiele naszych grup przerywa naukę na okres wakacji, ale w zamian za to prowadzimy intensywne kursy dla początkujących – kiedy to można w promocyjnej cenie przerobić cały semestr zajęć w krótszym czasie i przeskoczyć przed początkiem nowego roku szkolnego na wyższy poziom.

Oprócz tego wakacje to czas wyjazdów, więc i zachęcamy, i wspieramy naszych studentów w wyjazdach na Daleki Wschód. To dla nas ogromna przyjemność, dostać kartkę pocztową z Japonii z pozdrowieniami dla szkoły, od naszego ucznia. 🙂  Dziękujemy za każdy sygnał, że o nas pamiętacie tam, na drugim końcu świata!

No i wreszcie wakacje to również czas inwestowania w szkołę. Kiedy zajęć jest mniej, mamy więcej czasu na remonty i usprawnienia techniczne w naszym lokalu na Jaworzyńskiej. Chcemy móc zaskoczyć Was jesienią. 🙂 Rok temu zabudowaliśmy przesuwaną ścianę pomiędzy dwiema salami, co znacząco poprawiło komfort akustyczny zajęć w obu tych salach oraz wymieniliśmy wszystkie panele podłogowe w całej szkole. W tym roku pod koniec sierpnia wymienimy wszystkie okna oraz drzwi balkonowe na nowe, szczelne, bezpiecznie uchylne, więc nie będzie więcej problemu z wietrzeniem sal. 🙂

Bardzo podoba nam się to, że przychodzicie do RakuGaku jak do domu – przynosząc własne kubki i herbaty, zmieniając buty na kapcie czy zamykając z rozpędu drzwi wejściowe na zasuwkę. 🙂 To jest właśnie ta atmosfera, którą od 4 lat staramy się w RakuGaku budować, dla Was!

Mamy nadzieję, że Wy również przychodzicie na Jaworzyńską z podobnym entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem jak my. To naprawdę niesamowite – mieć taki dom, gdzie mieszka ponad 120 osób (w różnych porach tygodnia :P) i gdzie wszystkich nas łączy pasja do języków i kultury Dalekiego Wschodu. Dziękujemy!!

Powrót