Smakuj Japonię x Magda Tomaszewska-Bolałek

Na wyjątkowe spotkanie w Matcha Bistro&Bar zapraszamy wszystkich miłośników japońskiej kuchni, potraw, tradycji kulinarnych i estetyki.

Prowadząca prelekcję, pani Magda Tomaszewska-Bolałek, to orientalistka, badaczka kultury kulinarnej, dziennikarka i kierownik Food Studies w SWPS. Autorka wielu wspaniałych książek o jedzeniu, m.in. „Japońskie słodycze” czy „Tradycje kulinarne Japonii”, a także pozycji „Polish Culinary Paths”, która wygrała nagrodę Gourmand World Cookbook Awards. Pani Magda zgodziła się na nasze zaproszenie opowiedzieć gościom wydarzenia Smakuj Japonię o kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni, o jej estetyce, sezonowości, smakach i tym, co wyróżnia ją w świecie.

Dodatkowym atutem tego spotkania jest jego lokalizacji, gdyż nawiązaliśmy współpracę z Matcha Bistro&Bar, specjalnie po to, by o najlepszym jedzeniu słuchać w najlepszym lokalu w okolicy naszej szkoły.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o zarejestrowanie się na stronie www.samkujjaponie.evenea.pl oraz uiszczenie na miejscu opłaty w wysokości 30 zł. W tej cenie każdy z naszych gości otrzyma od właścicielki Matcha Bistro&Bar, p. Alicji Than, przepyszne matcha latte oraz słodką przekąskę-niespodziankę. 🙂

 

Serdecznie dziękujemy Matcha Bistro&Bar za gościnę i poczęstunek. Zapraszamy do rejestrowania się na spotkanie z panią Magdą Tomaszewską-Bolałek. Do zobaczenia!

sobota, 16 marca 2019
godz. 13:00-15:00
Matcha Bistro&Bar, ul. Mokotowska 17 (przy pl. Zbawiciela)
wstęp: 30 zł
rejestracje: www.smakujjaponie.evenea.pl
event FB: www.https://www.facebook.com/events/2350964171621280/

Powrót