Nowe grupy – jesień 2017!

Zapraszamy serdecznie do nowych grup początkujących z języków japońskiego i chińskiego!

Z okazji zbliżającego się nowego semestru szykujemy dla Was aż 4 nowe grupy dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z językami Dalekiego Wschodu. Trzy grupy z japońskiego, w tym jedna dwa razy w tygodniu i dwie raz w tygodniu oraz jedną grupę z chińskiego. Szczegóły znajdziecie tutaj:

 

Japoński: oferta kursów na jesień 2017

Chiński: oferta kursów na jesień 2017


PROMOCJA URODZINOWA!

14 września 2017 mija 3. rocznica założenia naszej szkoły i z tej okazji wszystkim naszym nowozapisanym studentom dajemy w prezencie aż 4 pierwsze lekcje zupełnie GRATIS! Wystarczy, że zapiszecie się na zajęcia dla początkujących, a pierwszy miesiąc nauki dostaniecie od nas za darmo. 🙂 ZAPRASZAMY!


 

Wszystkie kursy początkujące są tak zaplanowane, żeby semestr trwał aż 17 tygodni do końca stycznia, co daje Wam czas na więcej ćwiczeń i dokładniejsze opanowanie podstaw języka.

 

 

Domyślamy się, że zauważyliście już nową zakładkę na naszej stronie www: KOREAŃSKI! Taaak, to nasze od dawna wyczekiwane trzecie i ostatnie dziecko rakugakowe. Z okazji rozpoczęcia czwartego już roku działalności pragniemy w końcu uruchomić ostatni z trzech docelowych języków, których można się uczyć w Szkole Języków Orientalnych RakuGaku. Szczegóły jeszcze dopracowujemy, ale trzymamy kciuki, żeby pierwsze grupy z koreańskiego ruszyły już w październiku tego roku! Śledźcie aktualności!

Do zobaczenia na kursach w SJO RakuGaku!

Powrót