Karta Warszawiaka daje korzyści!

Jeździcie komunikacją publiczną w Warszawie? Macie Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość!

Od 25 października nawiązaliśmy współpracę z Miastem Stołecznym Warszawa i zaczęliśmy oferować użytkownikom Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka atrakcyjną promocję na rozpoczęcie nauki w naszej szkole! Wystarczy okazać Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka na pierwszych zajęciach z japońskiego, chińskiego lub koreańskiego w RakuGaku żeby uzyskać 10% zniżki na pierwsze trzy miesiące nauki!

Potwierdzone info!
http://karta.um.warszawa.pl/katalog

Ważne szczegóły:
1. Akceptujemy również e-hologramy i Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka wgrane na legitymacje studenckie etc., bo mamy od m.st. Warszawy taką sprytną aplikację, która zbliżeniowo sprawdza, czy posiadacie Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka wgraną na dowolny nośnik.
2. Promocyjna oferta obowiązuje póki co do 2021 roku, więc nie martwcie się, że w tym semestrze nie podjęliście jeszcze nauki w RakuGaku, ta sama zniżka będzie do złapania w każdym kolejnym semestrze.
3. Promocja dotyczy osób rozpoczynających naukę w RakuGaku, a więc tych, którzy w poprzednim roku szkolnym nie byli uczestnikami naszych kursów.
4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami z cennika i dotyczy ceny regularnej (tej wyższej z cennika :P).

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKÓW DALEKIEGO WSCHODU!

Powrót